Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

7,877
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle ilişkiler, görüşleriniz, fikirleriniz, kişiliğiniz, benliğiniz, egonuz etki altında. Bunları bırakma adına eylemler sergileyebilirsiniz. Hayatı akışa bırakmak, geri plana çekilmek isteyebilirsiniz. İşleri geri planda gözlemleyebilirsiniz. 

Fakat Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. İşleri bir yandan akışına bırakmak isterken diğer yandan yeni başlangıçlar yapmak adına enerjiler sizi zorlayacaktır. Bu iki enerjinin çarpışması ilişkiler ile ilgili sorunlar çıkmasına yol açabilir. İletişim ile ilgili sıkıntılar doğabilir veya kişiliğiniz ile ilgili bazı saldırılara maruz kalabilirsiniz. 

Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Hedeflerinize, kariyerinize yönelirseniz, sorumluluk alırsanız, bu çatışmayı hissettiğiniz anda bunların sorumluluğunu alıp çözüm yoluna giderseniz başarılı olursunuz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Sorunları çözmek için adım attığınız takdirde şanslar ve fırsatlar da yakalayacaksınız. Özellikle kariyeriniz, işiniz ile ilgili; yurtdışı, sosyal medya ile ilgili bazı girişimler yapmak istiyorsanız bu hafta çok uygun bir hafta.

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber günlük rutin işleriniz, çalışma ortamınız ile ilgili bazı gergin anlar yaşayabilirsiniz. Ancak bunların devamında güzel farkındalıklar kazanıyorsunuz. İşiniz ile ilgili bazı konuların netleştiğini, sonuçlandığını göreceksiniz. Bitirmek istediğiniz bazı projeler varsa bunları bitirebilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz veya insanlara hangi konuda hizmet etmek istiyorsanız bunun farkına varacağınız bir dolunay gerçekleştireceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat