Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

3,590
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, pazartesi günü 18:00'a kadar olan dönemde burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi hareketli ve dışa dönük kılıyor. Pazartesi günü akşam üstü saatlerinde karar vermekte zorlanma, hafıza ve zihin karışıklıklarına eğilimli olacak etkiler nedeniyle haftanın ilk günü duygusal konularda gelgitler yaşanabilir. Salı ve çarşamba günleri Ay para alanlarınızı aktive edecek. Maddi konularda güven arayışınız öne çıkarken, salı ve çarşamba günleri kalıcı ve sonuçları uzun vadeye yayılacak konuları ele almaya çalışın. 


Bu hafta Balık burcuna geçecek olan Venüs, yaklaşık 3 haftalık süreçte sizi giderleriniz ile ilgili planlarda zorlayabilir. Parasal konularda belirsizlikler artacağı için bu dönem daha dikkatli olmalısınız. İlişkiler açısından platonik duygular, gizli ilişkiler, kimsenin bilmesini istemediğiniz duygularınız tekrar su üstüne çıkabilir. 

Perşembe günü boyunca iletişim etkileriniz artarken, haberleşme trafiğiniz artacak. Cuma günü ise özellikle öğleden sonra sosyal alanlarda popüler olma, gruplar veya ekip içinde öne çıkma söz konusu. Sunum ve toplantılar için cuma 15.45 ile 17.00 arası destekleyici etkiler var.

Parasal konularda cuma günü borç verme, kredi ve alacak planlamalarında dikkatli olmanız doğru olur. Cumartesi günü ayın aile ve ev alanınıza geçmesiyle hafta sonu kendi alanlarınızda daha rahat edeceğiniz etkileriniz var. Evle ilgili konuları hafta sonu ele almak sizin adınıza faydalı olur. 

Sevgili Koç burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat