Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

6,614
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Merkür'ün düz hareketine geçmesiyle para akışınız normale dönüyor. Alım satım, ticaret gibi konularda açılım yaşayabilirsiniz. 

Bu hafta Ay Yay burcunda başlıyoruz haftaya. Sizin 9. evinizde ve uluslararası ticaret, eğitim hayatınız, yurtdışı bağlantılarınızla ilgili konularda sorumluluklar alacağınızı söyleyebilir. Pazartesi günü Satürn ve Ay kavuşum yapıyor. İşlerinizi ele alırken ciddi ve ağırbaşlı bir tutum sergilemeniz olası. 

Bu hafta devrede olacak Venüs - Mars karşıtlığı ikili ilişkilerden yana pek şansınız olmayacağını söylüyor bize. Fikir ayrılıkları, zıtlaşmalar, hafif sürtüşmeler içerisinde olabilirsiniz. 

Hafta ortası çarşamba ve perşembe günleri tamamen işinize yönelebilir ve aldığınız güzel enerjilerle verimli çalışmaların içine girebilirsiniz. 

İş bağlantılarınız artıyor, başarınız katlanıyor. Ayrıca çarşamba günü Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Kardeşlerinizle olumlu bir atmosferde olacaksınız. 

Hafta sonu için arkadaşlarınızla plan ve programlar yapmanızı ve yeni yerler keşfetmenizi öneriyorum sizlere. İdealist bir yapıya bürünebilir ve arkadaş canlısı olabilirsiniz. Bu haftanın genelinde Merkür ve Jüpiter'in olumlu açısı tüm olumsuzlukları yumuşatacak, fikirleriniz ve hedeflerinizi yüksek tutacaksınız. 

Hoşçakalın, sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat