Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

5,856
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar, 


Geçtiğimiz haftaların aksine sorunlarla mücadele edeceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Perşembe günü 2 etki birden gerçekleşecek. Hem dolunay İkizler burcunun 3. derecesinde bir miktar yoracak. Hem de Satürn ile Neptün arasında bir kare açı oluşacak. 

Uzaklar, seyahatler, uzak yerlere yolculuklar, uzaklardan gelecek sağlık haberlerindeki problemli bölümleri bu haftanın maalesef ki olumsuz etkileri olacak. Vize almakta zorlanabilirsiniz, pasaport işlemleriniz varsa problem yaşayabilirsiniz, seyahatleriniz varsa engellerle ya da ertelemelerle karşılaşabilirsiniz. Buna bir de iletişim ile ilgili sıkıntılarınız bu hafta boyut atlıyor. Aslında tüm bu olup bitenlerin sebebi de işte bu iletişim problemleri olacak. Onları çözümlemeniz gerekiyor. 

Çözümlemek için de dolunay üzerinizdeki baskıyı artıracak. Bir başka iletişim biçimine geçiş yapacaksınız. Dört koldan sorunlarla mücadele ederken haftanın güzel haberi şu ki; dolunaya üçgen açı yapacak gezegen, yönetici gezegeniniz Mars olacak. Bu hafta Mars yakınlar, aile ve danışmanlar alanınızdan dolunaya destek verecek. Onun vereceği destek ailenizin, yakınlarınızın ya da danışmanlarınızın cesareti ve azmi ile iletişim ile ilgili problemlerini, iletişim ile ilgili araçlarla ilgili sorunlarınızı çözeceğinizi anlatıyor. 

Kişisel gelişim ve iletişim dili geliştirme yolunda bir basamak daha yükseleceksiniz. Zorlukların olduğu ancak sonuçlarından bir o kadar memnun kalacağınız bir hafta başlıyor. Bütün güzellikler, bütün destekler sizinle olsun. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat