Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

6,489
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu hafta pazartesi günü Başak burcunun 3. derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün sonrasına kadar etkilerini sürdürürler. Yani bu dolunay cuma gününe kadar sizi etkiliyor olacak. Yeni bir iş arayışınız varsa işe başlayabilirsiniz. Süre gelen işinizden ayrılmak gibi bir niyetiniz varsa bu hafta ayrılığı başarıyla hiç kimseyi incitmeden gerçekleştirebilirsiniz. 

Eğer sağlığınızla ilişkili beklentileriniz varsa örneğin hastaysanız ve iyileşme yolundaysanız veya yeni bir diyet programı, yeni bir sağlık programı denemek gibi bir niyetiniz varsa bu hafta hepsi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik olumlu bir sonuç da alabilirsiniz. Çünkü dolunayın sizi yoracak olumsuz bir açısı yoktur ancak bu hafta dikkat etmeniz gereken alan kariyer görünüşüz ve kişisel gelişiminiz.

Bu hafta kariyerinizle ilgili çok önemli değişiklikler gerçekleştireceksiniz. Köklü değişikler ortaya çıkacak  ve siz yenileneceksiniz. Belki çalışma araçlarınızla modernize etme fırsatı bulacaksınız. Hafta boyunca konsantrasyonunuz işinizde ve kariyerinizde olacak. Bununla birlikte yöneticiniz Mars Akrep burcunda yol almaya devam ediyor ve Mars'ın bu yolculuğu bir miktar harcamalarınızı artırıyor. Bu hafta boyunca harcamalarınıza dikkatli olmanız gerekiyor.

Bunun dışında gayet pozitif bir hafta; tabii değerlendirebilenler için. Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat