Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

5,626
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, hafta başına Ay'ın Başak burcu seyahati ile başlıyoruz. Pazartesi ve salı sizin adınıza çalışma alanlarınız, mesleki konulara, günlük koşturmalara yönelik yoğun olacağınızı gösteriyor. 

Çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay; evlilik, duygusal ilişkiler ve ortaklı iş alanlarınızla ilgili yeni gelişmeler verecek. Bir süredir üzerinde düşündüğünüz planlarınızı harekete geçirmek ve artık adım atmak adına Yeni Ay destekleyici etkiler içermekte. 

Koç burcu bu hafta

Kendinizi yenilemek ve duygusal alanlar, iş konularında yeni bakış açısına geçmek adına bu dönem sizin için fırsatlarla dolu. Bu ayın Yeni Ay'ı size hayatınızda denge kurmak, gerek duygusal konularda gerekse her türlü ortaklı alanınızda kendi dengelerinizi oluşturmak adına hayatınıza yön verme eğiliminde olacak. Dolayısı ile bu süreci iyi değerlendirin. Yeni Ay'ın gerçekleştiği günler yeni başlangıçlar desteklenmez. Bu nedenle Çarşamba günü boyunca herhangi bir konuda yeni bir başlangıca adım atmayın. Süreçleri değerlendirin ama perşembe günü harekete geçin.

Cuma gününden itibaren burç değiştirecek olan Ay, hafta başı sizi yönlendirdiği yeni gelişmeler açısından harekete geçmenizi sağlayabilir. Cumadan itibaren Akrep burcunda ilerleyecek olan Ay, sizi meselelere biraz daha kuşkucu ama olayları derinden görme eğiliminde kılacak.

Bir süredir iyiden iyiye Yay burcuna yerleşmiş olan Mars, önünüzdeki yaklaşık 2 aylık süreçte seyahatler, yolculuklar, eğitim ve hukuki çalışmalar adına dikkatli olmanızı fısıldıyor. Öte yandan bu enerji sizi hem ilişkiler, hem de genel hayata bakışınızda daha cesur ve fevri tepkilere itebilir. 

Sevgili Koç burçları, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat