Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

2,154
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Çok ama çok önemli bir haftaya başlıyoruz. Güneş burcunuzda yol alıyordu, Merkür de 22 Mart 2016 Salı gününden itibaren burcunuza konuk olmaya başlayacak. Daha hızlı düşünecek, duygularınızı daha rahat ifade edecek, çok direkt bir iletişim dili benimseyebilecek ve daha hızlı harekete geçebileceksiniz. Bu anlamda anlamlı bir haftadasınız ve kariyeriniz ile ilgili köklü değişiklikleri de daha seri bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Bu hafta 23 Mart 2016 Çarşamba günü bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Terazi burcunda gerçekleşecek bu tutulma size bütün ilişkilerinizi gözden geçirmek için itici bir güç olacak. Partnerinizle, varsa iş ortağınızla ya da aileniz veya yakınlarınızla ilişkinizi gözden geçireceksiniz. Açıkçası bu hafta bir miktar ayrılık haftası. Ayrılık kararı da alabilirsiniz. Yeni bir yol planı çizeceksiniz. Bu yol sizi yurtdışına ya da kent dışına götürecek. Yeni bir eğitim almaya başlayabilirsiniz ya da medyada yer almaya karar verebilirsiniz ama her ne yapacaksınız yapın, ailenizin, partnerinizin ya da iş ortağınızın onayını artık beklemeyeceksiniz. Bu anlamda özel ve değerli bir haftadasınız. Çok iyi değerlendirin. 

Herkese sağlık, mutluluk, bolluk, bereket ve aşk dolu günler diliyorum. 
Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat