Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 21 - 27 Ağustos 2017 haftası neler yaşayacak?

8,136
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 21 - 27 Ağustos 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Öncelikle bu hafta çok önemli bir hafta çünkü 21 Ağustos Pazartesi günü Aslan burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek ve bu Kuzey düğümün üstünde olacak. Bu aynı zamanda bir yeni ay anlamına da geliyor. Kendiniz olmak, kendiniz gibi yaşamak adına kendi istekleriniz, hevesleriniz doğrultusunda adımlar atacağınız, yeni başlangıçlar yapacağınız; bununla ilgili çevrenizden güzel ve daha da önemlisi kadersel destekler alacağınız bir dönemdesiniz.  

İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak, yaşamdan çok daha fazla keyif almak, aşk, flört gibi konularda güzel gelişmeler olabilir. Yeni adımlar atacaksınız ve bu tutulmadan sonra hayatınızın başka bir yöne gittiğini, daha mutlu olacağınızı söyleyebiliriz. 

23 Ağustos'ta Güneş burç değiştirerek, Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. İşiniz, çalışmalarınız, günlük rutin işlerinizi halletmek adına güzel etkiler alacaksınız. Kendinizi, yaratıcı kimliğinizi insanlara hizmet ederken, çalışırken kullanabileceksiniz. 

26 Ağustos'ta ise Venüs burç değiştirerek Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak. İlişkilere bakış açınızda değişiklikler olabilir. Bu dönemde romantik ilişkiler yaşayabilirsiniz. Kendi güzelliğinizle insanları etkileyebilirsiniz. Güzelliğiniz ve ilişkilerinizle toplumda boy göstereceğiniz bir döneme de başlıyorsunuz. 

Bu hafta sizin için çok önemli etkiler var. Hepiniz için şimdiden hayırlı olsun. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat