Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

768
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

2016 yılında özellikle bahar aylarında ve temel olarak Mars gerilemesi süreci olan 17 Nisan - 30 Haziran arasında cerrahi operasyonlar açısından risk altındasınız. Bu dönemde beklettiğiniz bir cerrahi müdahale zorunluluk haline gelebilir. 

2016 yılının Ağustos?a kadar olan döneminde enfeksiyonlar, kazalar, düşmeler gibi ani durumlara açıksınız.Özellikle üreme organları, kan değerleri, tansiyon, böbrek ve idrar yollarına bu yıl daha fazla dikkat edin. 

2016 yılının ilk yarısı bir çok gezegenin art arda gerileyecek olması, bu gezegenlerin verecekleri enerjiler açısından sağlığınıza da dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. öncelikle Ocak ayında gerileyecek Merkür'ün etkisi ile dizler ve diz kapakları kaynaklı sorunlarınız varsa, bunlar aniden gündeme gelebilir. 

Sağlık açısından riskli dönemlerinizden birisi de 28 Nisan ile 22 Mayıs arası olacak ki baş bölgenize, sinüzit sorunlarınıza, migren ataklarına, boğaz enfeksiyonları ve sorunları ile troit hormonlarınıza özen göstermek ayrıca önemli diyebilirim. 

8 Ocak ile 9 Mayıs arası safra kesesi, pankreas ve insülin direnciniz ile genel şeker dengeleriniz açısından var olan sağlık etkilerinizin tetiklenme eğilimleri oldukça yüksek. Bu yıl özellikle Şubat - Ağustos ayları arasında Koç kadınlarında üreme organı sorunları, Koç erkeklerinde ise prostat, idrar yolu,mesane ve hemoroit sorunları artabilir

Bu yıl ikincil döneminde Eylül ile başlayan süreç daha ağırlıklı olmak üzere, sağlığınıza önem verin ve size işaret eren alanlarda mutlaka kontrollerinizi yaptırın. Eylül ve sonrasıyla birlikte bağırsak ve sindirim sisteminiz de hassas olacaktır.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat