Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 20 - 26 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

3,790
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 20 - 26 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu haftaya dolunayla başlıyoruz. Yay burcunun son derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Venüs hâlâ Güneş ile kavuşumda. Bu dolunay Uranüsyen olacak. Sıradışı sonuçlar, beklenmedik haberler, ani gelişen ve farkında olmadığımız şeylere tanıklık edeceğiz. Sürpriz gelişmeler yaşanacak. Sizler bunu 9. evinizde; yani medya, yurtdışı işler, eğitim konuları, seyahatler, uzak akrabalar gibi temalar da yaşıyor olacaksınız. Artık bir şeylerin tamamlanma yaşadığını ve bittiğini fark edeceksiniz. 

Bu hafta Venüs burç değiştirerek Yengeç burcuna geçiş yaptı. Ev için, huzur için, sağlık ve güzellik temaları vurgulanacak. Dekor değişikliği yapmak isteyenler için uygun etkiler var.  21 Haziran'da Güneş de artık Yengeçler için parlıyor olacak. Sizlerin de ev hanesine Güneş doğacak. Evle ilgili her türlü değişiklik için uygun bir süreç başlıyor. 

Haftanın genelinde işinizle ilgili gelişmeler yaşanacak. Merkür ve Jüpiter karesinde. Fikirlerimizi abartarak anlatma eğilimiz artabilir hafta ortasında. Arkadaşlarınızla birlikte olacağınız bir hafta. Aşk hayatınızda da sorun görünmüyor. Bu anlamda güzel bir hafta yaşayacaksınız.

Bir sonraki hafta görüşünceye kadar sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat