Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

4,085
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, bu hafta işlerinizi farklı bakış açısı ile ortaya koyma, denenmemiş olanı tecrübe etme arzunuz yüksek olacak. Aşk ve iş alanlarınızda farklı ve yaratıcı olabilecek, şartları değerlendirirken bakış açınızı değiştirme eğiliminde olacaksınız. Ruh haliniz çevrenizi şaşırtabilir. 


Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay, bilhassa aşk ve ilişkiler alanınızda duygusal tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Dolunayın etkisi ile durumları abartma etkisi içinde olacaksınız. Sakin olup meseleleri gerçekçi ve gözünüzde büyütmeden ele almaya çalışın. Haftanın enerjileri özellikle hafta ortasına kadar olan dönemde diyabet ve hormonal sorunlarınız varsa temkinli olmanızı ve hafta boyunca beslenmenize dikkat etmenin önemli olduğuna işaret etmekte. Bedeniniz yağ depolamaya ve şekeri yüklemeye eğilimli olacağı için beslenmede şekerden ve yağdan uzak durmakta fayda var. 

Salı gününden itibaren hafta boyunca kendinizi ortaya koymakta istekli olacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda cesur kararlar almaya yakın durabilirsiniz. Eğlence hayatınız, kişisel konularınız sizin adınıza öne çıkıyor. Bu hafta iş ve sosyal alanlarınızı iyi dengelemelisiniz. Bakış açınızı duygusal konularda gereğinden fazla tutmak iş alanlarınızda dikkatinizi dağıtabilir. 

Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay, önceki ve sonraki günlerde yani salı ve perşembe günlerinde daha etkili olacaktır. Önemli bir karar almanız gerekiyorsa çarşamba gününü daha çok beklemede kalarak geçirmek cumadan itibaren harekete geçmek doğru olur. 

Bu hafta dürtüsel davranmaya eğilimli olacaksınız ve bu nedenle daha sakin ve kontrollü olmaya gayret edin. Ayrıca hafta boyunca özellikle çocuk sahibi olan Koçların onlara karşı daha sabırlı olmaları gerekmekte. 

Sevgili Koç burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat