Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 19 - 25 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

6,117
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 19 - 25 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

19 Şubat'ta Güneş Balık burcuna geçiyor. Beraberinde Merkür, Venüs ve Neptün de Balık burcunda. Balık burcunda bir gezegen birikmesi var. Balık burcundaki bu stelyum, sizin hayal gücünüzü aşırı aktive edecektir. Bazen yaşadıklarınızı gerçek mi hayal mi, karıştırabilirsiniz. Çünkü bilinçaltınız çok aktif. Bu dönemde rüyalarınızı dikkate almanızda fayda olacaktır. 


Bu dönemde özellikle ilişkilerle ilgili geri planda dönen konular gündeme gelecektir. Gıyabınızda birtakım işler dönüyorsa, bunlar üzerine araştırmalar yapabilirsiniz. Arkanızdan işler çeviren birileri varsa, bunlarla ilgili haberler gelecektir. Geri planda da güçlü birtakım insanlardan destek göreceğiniz bir dönemdesiniz. 


Bu hafta özellikle 21 Şubat Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek Venüs-Neptün kavuşumuna dikkat etmek gerekiyor. İlişkilerde iyi gitmeyen birtakım konular varsa bunları bırakabilir, bu konuları aşabilirsiniz. İlişkilere bakış açınız değişebilir, bir aşkınlık gösterebilirsiniz. Bu pozitif değişim ileriki günlerde size çok fazla fayda sağlayacaktır.


Koç burcu Ay takvimi

- Pazartesi ve salı günü Ay Koç burcunda olacak. Yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz.

- Çarşamba ve perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Parasal ve finansal konularda bazı gelişmeler olabilir.

- Cuma ve cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. İletişiminizi çok aktif kullanacaksınız.

- Pazar günü Ay'ın Yengeç burcuna geçmesi ile beraber eviniz, aileniz ve aile büyükleriniz ile ilgili bazı gelişmeler olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat