Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,037
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, salı günü gerçekleşecek Yeni Ay sizi arkadaşlarınızla ilgili yeni durumlar ve gelişmelerle ilgili etkilerde bırakabilir. Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay, astrolojik açıdan koşulların fazlasıyla değişime ve belirsizliğe açık olacağına işaret ediyor. Hafta başı başlayan işlerinizi iyi kontrol etmek, şartların değişebileceğini bilmek bu nedenle önemli olacak diyebilirim. 


Pazartesi gününden itibaren durağan pozisyona giren Merkür, çarşamba günüyle birlikte rötara geçiyor ve ticari konular, ekip çalışmaları, başkalarıyla yürüttüğünüz işler adına hafta boyunca dikkatli olmanızı işaret ediyor. Arkadaşlarınızla veya sosyal alanlarınızla ilgili konular sizi yoğun biçimde meşgul edebilir. Bu hafta boyunca sosyal etkinlikleri organize etmek, önemli toplantılar ve kararlar almak çok doğru değil. Maddi alanlar, genel olarak parasal konularda ve hayat hedefleriniz, idealleriniz adına hevesli başlangıçlara, yeni adımlara açık olacaksınız. Fakat gerek Merkür gerilemesinin başlaması, gerekse Yeni Ay'ın belirsizliklere açık etkiler içinde enerjileri harekete geçiriyor olması ve Mars - Neptün kavuşumunun sizi gerçeklerden uzak tutmaya eğilim vermesi, harekete geçmekten ziyade bu hafta beklemenin ve acele kararlar vermeden temkinli davranmanın daha doğru olacağına işaret etmekte. Bu hafta başlatmaktan ziyade evle ilgili işlerinizi düzenlemek, dinlenmek, ilgi duyduğunuz bir konuda araştırma yapmak daha destekli olacak. 

Sevgili Koç burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat