Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

5,686
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar, 


Haftaya Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı ile haftaya başlıyorsunuz. Bu nedenle otoriter tavırlarınız fazla olacak, sevdiklerinizi biraz yıpratacaksınız. Bunu telafi etmek amacıyla farklı hamleler yapacağınız bir döngüden geçiyorsunuz. 

Hafta genelinde koşturmanız yoğun olacak. Alışveriş ve sevdiklerinizi memnun etme amacıyla gündeminizin yoğun olacağı bir hafta olacak. 

Çarşamba gününden itibaren Merkür - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı tutkularınıza ve amaçlarınıza yönelik hareket etmenize yardımcı olacak. Bu dönemde aileniz ve sevdikleriniz tarafından motive edilebilir ve gönüllerini kazanabilirsiniz. 

Güneş Akrep burcuna geçerken kendinizi çok daha azimli hissedecek, önümüzdeki döngülerde ise özellikle hafta sonu toparlayıcı, yapıcı; eviniz ve yaşam alanınızla çok daha ilgili olacaksınız. Evinizde sevdiklerinizi ağırlayacağınız, misafirperverliğinizin ön planda olacağı bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Hafta sonu evle ilgili organizasyonlarda küçük aksiliklere ve sakarlıklara dikkat ederseniz hem canınız yanmaz, hem de daha rahat bir hafta sonu geçirirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat