Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

6,562
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar, 

Güneş çarşamba gününden itibaren arkadaşlık, dostluk ve idealler alanınıza yerleşecek. Dostluklarınızı yeniden canlandıracak, ideallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. 

Cumartesi günü aşk, çocuklar, yaratıcı projeler ve eğlence alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisini yine çarşambadan itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Uzun süredir başlamasını istediğiniz bir ilişki varsa, çarşambadan itibaren başlayatabilirsiniz. Ya da yaratıcı projelerinizi gün yüzüne çıkarabilirsiniz veya eğlence alanınızda sahnede yer almayı başarabilirsiniz.

Ancak Merkür ile Plüton Oğlak burcunda bir araya gelecek. Bu bir araya geliş kariyerinizi etkileyecek. Merkür gerilediği için olumsuz köklü bir değişiklik yapmak zorunda kalacaksınız. Sarf edeceğiniz cümlelere dikkat etmeniz veya atacağınız adımlara yöneticilerinizin nasıl tepki vereceğini çok iyi hesap etmeniz gerekli. Eğer projelerinizi paylaşırken yöneticilerinizin tepkisini alırsanız anı ve fevri cevaplar vermemeye özen gösterin. Buna dikkat ettiğiniz sürece harika bir hafta sizinle olacak.

Bolluk, bereket, aşk dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat