Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,300
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, haftaya pazartesi günü gerçekleşecek yeni ay enerjileri ile başlıyoruz. Maddi konularda sizi aktif edecek yeni ay, parasal konularda yeni gelişmeler getirebilir. Diğer yandan haftanın ilk günü öğlen 12.30'a kadar ayın açısız olması ele ele alacağınız konuları 12.30'dan itibaren planlamanızı gerektiriyor. 

Salı günü ise Merkür rötara geçiyor ve Çarşamba günü ise saat 17.00'ye kadar ay yine boşlukta. Anlayacağınız bu hafta özellikle perşembeye kadar olan zaman diliminde etkiler önemli hiçbir başlangıcı desteklemiyor ve bu süreci daha dikkatli geçirmeniz gerektiğini göstermekte. 

Bu hafta Koç veya yükselen Koç için ilişkiler ve aşk hayatınız açısından çarşambaya kadar belirsizlikler ön planda. İlişkileriniz ve aşk hayatınızda durumları zorlamayın. Sakin olun ve karşı tarafı zorlamadan durumları değerlendirin. Perşembe günü duygusal konuları ele almak adına güzel etkiler var. Bu hafta aşk adına planlarınızı ve atmak istediğiniz adımları perşembeden itibaren aktive edin. Eğer romantik beklentileriniz varsa bu hafta Perşembe günü destekli olacaksınız.

Hafta ortasından itibaren iletişim alanınıza geçecek olan Güneş cumadan itibaren yaklaşık bir aylık döngüde sizi çevrenizle iletişim, haberleşmeler açısından aktif kılacak. Kısa yolculuklar, yakın zamanlı planlarınızı gerçekleştirmek adına girişimci olacaksınız. Yakın çevrenize liderlik etme, aileniz, kardeşleriniz veya yakın arkadaşlarınızla ilgili konularda durumları yönetmek size düşebilir. Cuma günü Ay hilal pozisyonuna giriyor ki ev ve yuva konularında iyi etkiler içinde olacaksınız. Ay Hilal fazına geçtiğinde ele aldıklarımız açısından daha rahat oluruz. 

Cumartesiden itibaren Ay aslan burcuna geçiyor ve Jüpiterle kavuşumda olacak. Eğlenceli işlere yönelmek, çocuklarla ilgili konuları ele almak adına güzel etkiler var. Hafta sonunu evde değil dışarda geçirmek size daha iyi gelecektir. Bu hafta bilhassa hafta ortasına kadar merkürün de rötara geçmesiyle huzursuzluk ve gerginlik söz konusu. Dikkat dağınıkları, unutkanlıklar, ele aldıklarınızda zorlanma etkileri daha bariz olacak ki haftalık planlarınızı buna göre yapmakta fayda var. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat