Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

4,750
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Haftaya Ay Başak burcunu bitirmek üzereyken giriyoruz ve sizler biraz detaycı, biraz titiz bir şekilde günlük işlerinizle uğraşıp, faturalarınızı ödemek, ofis ve ev düzenini sağlamak gibi şeylerle ilgilenerek başlıyorsunuz. 

Hafta ortasına doğru ilişkileriniz önem kazanacak. Karşı tarafın ihtiyacı olan ilgiyi ve hak ettiği sevgiyi ona vermeye çalışacaksınız. Fakat dikkatli olun, çünkü siz onu şaşırtmaya ve farklı sıradışı bir tavırda ona yaklaşmaya çalışırken o incinebilir ve kırılabilir. 

Bu hafta çarşamba günü Ay'ın Plüton'la bir kare açısı var ve bu da duygularda hırpalanmaya işaret edebilir. Bunun dışında yine Ay'ın Uranüs'le karşıt bir açısı mevcut gökyüzünde. Bu da gelenekselin dışına pek de çıkmak istemeyeceğimizin göstergesi. Bu dönemde pire için yorgan yakmamaya dikkat etmelisiniz sevgili Koçlar.

Hafta sonunda 21 Mayıs cumartesi günün 22 Mayıs pazar gününe bağlayan gece bir dolunay olucak Yay burcunda. Bu dolunay esnasında Ay Mars'la kavuşumda ve pek tabii Güneş'le karşıt açıdalar. Dolayısıyla Marsiyen bir dolunay, yani gergin bir dolunay bizi bekliyor olacak . Hukuki bir dava açığa çıkabilir veya varsa eğer böyle bir şeyiniz sonuçlandığını da görebilirsiniz. Uzak akrabalarınızla ise gerginliklere dikkat etmelisiniz. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat