Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

7,138
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu hafta çarşamba günü Venüs Kova burcuna yerleşiyor. Arkadaşlık dostluk ve idealler alanınız olan bu alan aynı zamanda dileklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir bölgedir. Venüs'ün bu alandaki yerleşimi her zaman olumludur ve aşk ile ilgili dilekleriniz gerçekleştirme şansı verir.

Cuma günü Güneş Balık burcuna geçiş yapacak ve ruhsal alanda var olmaya çalışacaksınız. Yoga-meditasyon gibi çalışmalara ilgi duymaya başlayacaksınız. 

Gelecek hafta pazartesi günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek, sağlık ve iş konularını ön plana çıkaracak. Gelecek hafta gerçekleşecek dolunayın etkisini bu hafta çarşamba günü itibaren hissediyor olacaksınız. Dolunay her zaman tamamlanma ve sonuçlanma ifade eder. İş ve sağlıkla ilgili bazı sorunlarınız varsa bunlara son verme fırsatı bulabilirsiniz.

Çarşamba gününden itibaren beklentileriniz varsa ve uzun zamandır araştırma içerisindeyseniz yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu hafta birçok alanda ilgileniyor olacaksınız. Hem arkadaşlarınızla hem de dostlarınızla da daha fazla zaman geçireceksiniz, hem de ruhsal gelişim teknikleri olan ilginizi gün içerisine çıkaracaksınız. Aynı zamanda iş ve sağlık sorunlarınızla ilgileneceksiniz.

Başarılı mutluluk dolu ve keyif dolu bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat