Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

3,818
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, 


Bu hafta Ay küçülen dediğimiz bir fazda ilerlemekte. Bu süreçte hafta boyunca hayatınızdan çıkarmak istedikleriniz adına bırakmak, kurtulmak adına destekleyici enerjiler var. Kilo vermek, bir alışkanlığı bırakmak, sosyal anlamda bir durumu düzene koymak adına daha rahat olacaksınız. 

Hafta başı pazartesi ve salı günleri ortaklı alanlarınız, eşiniz veya partnerinizle ilgili konular gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Çarşamba günü ise günlük enerjilerimiz için oldukça etkili olan Ay, boşlukta yani açısız ilerleyecek. Sabah 8.40 ile 17.50 arasında yeni bir başlangıç yapmak adına bugünü değerlendirme dışı bırakmanız doğru olur. 

Perşembe ve cuma günü boyunca duygusal konularda daha hassas olacaksınız ve bilhassa Cuma günü boyunca kendinizi duygusal olarak baskı altında ve gergin hissedebilirsiniz. Durumları kontrol etmeye çalıştıkça zorlanabileceksiniz. Bu nedenle perşembe ve cuma günleri özel ilişkilerinizde daha dikkatli olmak, daha çok sorumluluklarınız ve görevlerinize yönelik hareket etmek ve olayların sonuçları ile yüzleşerek, kaçmadan değerlendirmek doğru olacak. 

Bu hafta iş ve kariyer konularında hafta başı pazartesi ve salı günleri daha akıcı olan enerjiler, çarşamba günü yeni bir görüşme, anlaşma, imza ve benzeri önemli bir konuda yeni başlangıçları devreye sokmamak gerektiğini vurgulamakta. Perşembe ve cuma günüleri ise bankalarla ilişkilerinize, parasal konular içerikli görüşmelere biraz daha temkinli yaklaşmanız gerektiğini vurgulamakta. 

Sevgili Koç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat