Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

9,914
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Hafta başında seyahatlerde son derece dikkatli olmanız gerekiyor, özellikle uzun yolculuklar yapmanız gerekiyorsa. Medyada yer alıyorsanız, medya ile ilişkili bir iş yapıyorsanız veya eğitiminiz devam ediyorsa pazartesi ve salı günü hiç beklemediğiniz engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle bu iki günü sakin geçirmelisiniz.

Çarşamba ve perşembe günleri kariyerle ve iş alanınız ile ilgili şahane bir açının etkisi altına giriyorsunuz. Bir teklif alıyorsunuz. Bu teklifi değerlendirin çünkü hayatınız köklü bir şekilde değişecek. Yepyeni bir iş alanında, yepyeni bir iş tanımı ile var olacaksınız. Bu durum size güç kazandıracak. Uzun zamandır beklediğiniz ne varsa bir bir gerçekleşecek.

Cuma günü Ay'ın Aslan burcuna geçişi ile gökyüzünde özel bir konum oluşuyor. Bu konum size aşk getiriyor.  Yaratıcı projeleriniz varsa, yurtdışında tanınma şansı bulabilir, medyada yer alabilir, hafta başında yaşadığınız engeller ve problemler yerini çözüme bırakabilir ya da yeni aşkınız ile birlikte çok uzaklara gitme kararı alabilirsiniz. Hayatınız bu iş tanımı ve aşk ile baştan sonra değişiyor. Bu değişim sizin görünüşünüzü de içeriyor. İş alanınıza uygun kıyafetleri tercih edeceksiniz, saç biçiminizi, renginizi ve hatta kişisel ifadenizi tamamen değiştirmek isteyeceksiniz ve bu değişim pazar gününden itibaren hız kazanacak. Güneş'in Koç burcuna yerleşmesi ile birlikte artık kabuğunuzdan çıkacak, dış dünyaya açılacaksınız.

Sağlıklı, bolluk ve bereket dolu güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle, şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat