Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 14 - 20 Eylül 2015 haftası neler yaşayacak?

7,095
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 14 - 20 Eylül 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu hafta Jüpiter ve Neptün arasında bir karşıt açı var ve bu açı sağlığınızı bozmaya kararlı gibi görünüyor. Kendi sağlığınızı ihmal edeceksiniz çünkü yakınlarınızın sağlık sorunları ile ilgileneceksiniz. İyileştim veya önemsiz bir hastalık ile uğraşıyorum zannedebilirsiniz. Bir anda düşebilirsiniz. Bu konuda bir uyarı var. Bu dönemde sağlığınıza dikkat edin. 

Bu dönemde dikkat etmeniz gereken tek konu sağlığınız değil. 17 Eylül Perşembe gününden itibaren Merkür Terazi burcunda gerilemeye başlıyor. Eşiniz, yakınlarınız, varsa danışmanlarınızla aranızdaki ilişkiye ket vuracak. Yanlış anlamalar, önyargılar yanılgı oluşturabilir. Aranızdaki ilişkiler bozulabilir. Bu anlamda dikkatli olmanız gerekiyor. 

Satürn 18 Eylül 2015 Cuma tarihinden itibaren burç değiştiriyor ve dostunuz Yay burcuna geçiyor. Disiplini çok sevmemek ile birlikte Yay burcundaki bu hareket, size tamamen olumlu yansıyacak ve daha fazla disiplinli olabilmeniz için Satürn size yardım edecek. 

Satürn'ün Yay brucuna geçmesi ile birlikte eğitim, sunum, medya çalışmalalrı ya da ticaret için sık sık yurtdışına çıkma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat