Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

9,537
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Haftanın ilk yarısında son derece olumlu etkiler altındasınız ve bu sayede bir hayalinizi gerçekleştirme şansı bulacaksınız. Haftanın ikinci yarısında ise burcunuzda geri giden Uranüs'ün sert açısı sebebiyle maalesef bazı ayrılıklar yaşayacaksınız ya da yapmak istediklerinizi yapamayacaksınız.  Haftanın ilk yarısına dönmemiz gerekirse; Merkür, Neptün ve Venüs arasında harika bir açı var ve bu üçü de yararlı, olumlu, güzel gezegenler. Bunların arasındaki muhteşem açı çok özel bir hayalinizi gerçekleştirmenize yardım edecek. 

Özellikle kariyeriniz ile ilgili sözel ya da yazılı anlaşmalar yapabileceksiniz ve bu sayede ek gelirler kazanabileceksiniz. Bu anlamda harika bir hafta ama haftanın ikinci yarısında çok dikkatli olmanız gerekiyor. İş yaşamınızda şımarıklıklara yer olmamalı. Egosantrik kararlar almamalısınız ve beklediğiniz uzak yerlerden gelecek haberler olumsuz olursa, çok da üzülmemelisiniz. Haftanın ikinci yarısında yine Uranüs tetikleniyor ve bu tetiklenişte verdiğiniz sözlerden bir tanesi, yaptığınız anlaşmalardan bir tanesi ters tepecek gibi görünüyor. Bunun vereceği zararlardan kaçınmak için eğer ayrılmanız gerekiyorsa ya da bırakmanız gerekiyorsa, bırakın ya da ayrılın. Sıkı sıkı sarılmamanız gereken, hiçbir şeye tutulmamanız, hatta bağımlılıklarınızdan kurtulmanız gereken bir haftadasınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat