Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,097
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, Haftanın genel enerjileri sert ve keskin etkiler barındırıyor. Bu hafta hem ilişkiler açısından hem de gündelik  işler ve kariyerinizde ani gelişmeler olabileceği gibi, sizi zorlayan konuları aniden bırakma kopma etkileriniz yüksek olacak. Bu hafta pazartesi ve çarşamba günlerine dikkat etmekte fayda var. 

Hafta boyunca etkin olacak Güneş Uranüs karesi başta sağlık olmak üzere dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Özellikle kalp sorunlarınız varsa veya ebeveynlerinizin benzer problemleri varsa bu hafta boyunca tedbirli olun. Kalbinizle ilgili şüphelendiğiniz durumlarda doktora başvurun.

İş hayatınızda üst düzey kişilerde önemli görüşmeler yapmak için enerjiler uygun değil. Özellikle babanız, patronunuz veya yöneticinizle diyaloglarda, devletle ilgili işlerde sorunlar yaşanabilir. Mümkünse bu alanlarda beklemede kalın. 

Perşembe günü sabah erken saatlerde Yeni Ay gerçekleşiyor. Yengeç burcunda oluşacak yeni ay sizin adınıza ev ve aile alanlarınızda aktive olacak. Çarşamba Cuma arası beklemede kalmak adına etkiler daha uygun. Ev ve ailenizle ilgili ani gelişmeler sizi yorabilir.

Hafta boyunca stresi iyi yönetmek gerekecek. Krizleri soğuk kanlılıkla çözmeye gayret etmeniz çok önemli. Zor işleri bu haftaya almayın, daha çok mümkün nispette bedenen ve ruhen kendinizi zorlamayın. İlişkiler ve aşk hayatınız açısından da özellikle Salı gününden itibaren ilişkilerinize dikkat etmek gerekiyor. Partnerinize vereceğiniz sözler ve vaatlere bu hafta dikkat etmek, ilişkinizde konuştuklarınızı iyi ölçümlemek gerekiyor. 

Bu hafta salıdan itibaren duygusal hayatınızda başlayan sorunlar kalıcı olabilir dikkat edin ve her şeyi büyütmeyin. Bu hafta Perşembe akşam saatlerinden itibaren rahatlamaya ve maddi ve manevi olarak zihninizi ve durumları toparlamaya başlayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat