Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

7,894
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda hareketli günler sizleri bekliyor. İlişkilerle ilgili korkularınız varsa, bunları aşmak adına birtakım olaylar yaşayabilirsiniz. İlişkiler, aşk, flört gibi konuların keyfini çıkarmak adına birtakım korkularınız varsa, bunlarla yüzleşeceğiniz bir dönemdesiniz. Gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunların farkına varacaksınız. Siz, kendiniz bu dönemde platonik bir ilişkiye çekilebilirsiniz. Dolayısıyla dikkatli olmanızda fayda var.

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Özellikle sosyal çevre ve arkadaşlar arasında birtakım gelişmeler olabilir. Sosyal çevrenizde size yardımcı olmayan, sizi ileri götürmeyen insanlar arasında bir eleme gündeme gelebilir. Yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Geleceğinizi şekillendireceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Farklı bakış açıları ile geleceğinizi  başka bir yöntemle şekillendirebilirsiniz. Çalışmalarınızın, kariyerinizin getirilerini rahat bir şekilde toplayamıyorsanız, tutulmanın etkileri ile bunları daha rahat toplamaya başlayacaksınız. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Bilinçaltınızın çok aktif olduğu bir dönemdesiniz. Hayal gücünüz çok geniş. Yeni projeler üretiyorsunuz. Geri plana çekilip bu hayallerinizi iyi incelediğiniz takdirde önümüzdeki günlerde güzel girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat