Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

4,388
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, pazartesi ve salı günü karşı burcunuzda ilerleyecek olan Ay, burcunuzdaki Uranüs ile yapacağı karşıt açı ile sizi duygusal konularda ani değişimlere açık tutacak. İlişkileriniz açısından çarşambaya kadar olan dönem kısıtlanmaya tepki ile karşılık vermenize neden olurken, eleştiriye daha kapalı olacaksınız. Herhangi bir konuda ne yapacağınızın söylenmesi sinirlenmenize neden olabilir.


Hafta ortasına kadar ilişkileriniz ve duygusal tepkileriniz adına dalgalanmalara neden olacak bu enerji partnerinizle diyaloglarınıza dikkat etmenizi önemli kılıyor. 

Bu hafta ilişkileriniz dışında sosyal alanlarınızda, arkadaş gruplarında sakin olmanız ve içeriğini çok iyi bilmediğiniz konularda ön yargılı davranmamanız doğru olacak. Hafta ortasına kadar duygusal alanlarla çevrenizle olan ilişkilerinizi iyi yönetmeniz gerekebilir. 

Bu hafta parasal konularda bankacılık işlerinize, kredi ve benzeri başvurularınıza dikkat etmek doğru olacak. Kredileri gösteren alanınızı aktive eden enerjiler bilhassa çarşambadan itibaren bankacılık işleri ile her türlü parasal konuda sizi girişime açık kılıyor. Ancak Mars'ın özellikle hafta ortasından itibaren giderler alanınıza sıkıntılı bir dereceden ilerleyecek olması, gelir gider dengelerinizle, kredi işleriniz ve parasal konularda dikkatli olmanızı, başvurularınızı iyi ve detaylı değerlendirmenizi gerektirmekte. 

Perşembeden itibaren ilişkiler ve aşk alanınız canlanırken, durumları hayalci ele almak eğiliminiz artıyor. Perşembeden itibaren hem aşkta hem de iş alanlarınızda gerçekçi olmak ve durumları gerçekçi değerlendirmeniz önemli olacak. 

Sevgili Koç burcu, burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat