Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

5,501
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, 


Haftaya Merkür - Satürn arasında 60 derecelik açı ile başlayacasınız. Kendinizi ifade ederken baskın tavrınızı çok net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Özellikle profesyonel hayatta olan bir Koç burcuysanız, iş hayatınızda yaşayacağınız iletişim sorunları perşembe gününe kadar devam edebilir.

Perşembe günü Ay Akrep burcuna geçerken; azminiz, hedefleriniz ve ne kadar haklı olduğunuz gerçeği yakın çevreniz tarafından da kabul görecek. 

Perşembe gününden sonra kendinizi ifade ederken çok daha baskın olacak, eviniz ve aileniz ile ilgili bir hafta geçireceksiniz. Ancak ailenizde özellikle erkek kardeşler ya da baba figürü ile fikir ayrılıklarına düşebilir, onları kendi düşünceniz doğrultusunda yönlendirmek isteyebilirsiniz. Çünkü yönlendirmeyi seven bir döngüden geçiyorsunuz. 

İlişkisi olan bir Koç burcuysanız, Ay'ın Akrep burcundaki fazı size destek olurken ilişkinizde çok daha duyarlı ve yapıcı bir tavır göstereceksiniz. Eğer evli bir Koç burcuysanız, eşinizin ailesinin düşüncelerine kafa yorabilir, gündemi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Bu dönemde çevrenizdekilerin içinizdeki çocuksu enerjiyi anlaması biraz zor olabilir. Size bu haftaki tavsiyemiz, çevrenizdekilerin konuşmasına biraz zaman verin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat