Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 10 - 16 Nisan 2017 haftası neler yaşayacak?

7,319
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 10 - 16 Nisan 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu hafta salı günü Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın etkisi ile beraber ikili ilişkiler, ortaklıklar gibi konularda birtakım stresli, gergin anlar yaşayabilirsiniz. Bunun akabinde güzel farkındalıklar kazanacağınız bir dolunay gerçekleşiyor. Bazılarınız ise geçen hafta gerçekleşen Koç yeni ayında hayatınızda başlatmış olduğunuz yeni girişimlerin sonuçları ile karşılaşacak, kiminiz bunlarla yüzleşeceksiniz. 

Bu hafta yine salı günü Merkür Boğa burcunda geri hareketine başlıyor. Dolayısıyla maddi konularda birtakım yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz. Geçmişten gelen birtakım ödemeler varsa, bunları kapatmak adına güzel etkiler alabilirsiniz. Yeni bir girişim yapmaktan ziyade, parasal konularda daha önceden sorumluluklarınızı yerine getirmediyseniz, bunları çözmek adına bazı konular tekrar gündeme gelecektir. Geçmiş dönemlerden beklediğiniz bir para veya kaynak varsa, buna da tekrar kavuşabileceğiniz bir dönem olabilir. 

Yine bu hafta içerisinde, cumaya doğru Koç burcunda Güneş - Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Yaşamınız ile ilgili ani ve radikal kararlar alabilirsiniz. Belki uzun zamandır planladığınız projeleriniz vardı. Sizden hiç beklenmedik bir şekilde ani bir kararla bunları hayata geçirebilirsiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat