Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 1 - 7 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

6,820
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 1 - 7 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar, 

Bu hafta iki farklı burçta, 5 farklı gezegen kavuşumu yaşanacak. Oğlak burcunda Merkür, Plüton ve Venüs'ün bir araya gelişi ile Yay burcunda Satürn ile Ay'ın bir araya gelişi direkt burcunuzla bağlantılı. Kariyeriniz ile ilgili çeşitli teklifler alacaksınız ve bu tekliflerin her biri birbirinden değerli olacak. Ancak gözünüzde ve gönlünüzde başka bir şey var fakat o başka şey için önünüzde engeller var. Belki kent dışına ya da yurtdışına gitmek istiyor veya kariyerinizi tamamen değiştirmek istiyorsunuz. Bununla ilgili özellikle çarşamba günü çok değerli fırsatlarla karşılabilirsiniz. Ama öncelikle dünya görüşünüzü, hayata bakışınızı ve dış dünyayı algılama biçiminizi değiştirmeniz, geliştirmeniz gerekiyor. Hem sosyal konumunuz, hem görünüşünüz önemli. Hepsinde yapacağınız değişiklik sizi hayallerinize adım adım götürecek.

Bununla birlikte cuma gününden itibaren dostluk ve arkadaşlık alanınızda gerçekleşecek yeni ayın etkisine giriyorsunuz. Yani ay bir sonraki hafta gerçekleşiyor ancak sizin hayatınıza cuma gününden itibaren yeni insanlar katılacak. Onlarla birlikte kendinizi yeni bir gelecek planlamaya hazır hissedeckesiniz.

Keyifli, sağlıklı, bolluk ve bereket dolu bir hafta diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat