Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

5,992
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Özellikle duygusal olarak hassas olacağınız bir haftadasınız. Eviniz, aileniz, yuvanız, aile büyükleriniz ile ilgili gelişmeler olabilir. Ev değiştirmek, yatırım yapmak, taşınmak isteyen Koçlar varsa, bu konularla ilgili de farkındalık kazanacağınız bir haftadasınız.

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu dönemde kariyeriniz ile ilgili konular gündeme gelecektir. Önceliğinizi işinize, kariyerinize ve toplum önündeki sorumluluklarınıza vereceksiniz.

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Parasal ve maddi konularda kendinizi çok aşırı iyimser hissedeceğiniz bir haftadasınız. Riskler alabilir, girişimler yapabilirsiniz. Başka insanlardan yardımlar görebilirsiniz. Borçlarınız kapatmak ya da daha fazla gelir elde etmek adına aşırı iyimser hissedeceğiniz bir dönemdesiniz diyebiliriz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat