Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

4,680
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, 


Bu hafta hareketli etkiler içinden geçeceksiniz. Öncelikle hafta başından çarşambaya kadar olan dönemde hayatı daha iyimser ve çoşkulu karşılamanıza neden olacak etkiler, başta aşk ve ilişki alanınız olmak üzere duygusal konularda girişken ve şanslı olmanıza destek verecek. Yeni bir beraberliğe başlamak, devam eden ilişkinizle ilgili kararlar almak adına güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. 

Çarşamba gününden itibaren maddi alanlara yönelecek, parasal işleriniz adına hem fırsatlar yakalayabilecek, hem de bu konularda halledilmesi gereken biriken işlerin daha rahat ilerlemesiyle sonuçlar alabileceksiniz. 

Bu hafta cuma günü sabah 9:45 ile öğlen 13:30 arası yeni bir başlangıcı, girişimi planlamayın, bir konuda ilk adımı atmayın ve bu aralığa önemli bir işinizi denk getirmeyin. 

Cumartesi günü gerçekleşecek yılın son Dolunay'ı sizin iletişim, kardeşler, yakın çevreniz, cesaret alanlarınızda gerçekleşiyor. Dolunay girişimleriniz, bir süredir üzerinde düşündüğünüz konularda hayatınıza sonuçlar ve tamamlamalar getirebilir. Uzayan işleriniz yoluna girebilecek. Ancak Dolunay bir yandan da sizi gerçekçi bakış açısına yönlendirecek ve olayları daha reel ele almanızı sağlayacak. Bu süreç kafanızda idealize ettiğiniz bir yöneticinizi, yakınızı, belki de kardeş veya arkadaşınızı daha farklı bakış açısı ve her yönü ile fark etmenizi de sağlayacak. Dolunay sizin adınıza idealize ettikleriniz üzerinden adeta sis perdesini kaldırıyor.

Sevgili Koç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat