Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır?

1,678
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır?

Kızlık zarı vajina girişinde, yaklaşık 2 - 3 cm içeride mukozal bir zar parçasından oluşmaktadır. Kızlık zarının kalınlığı kişiden kişiye 1 - 2 mm'den 3 - 4 mm'ye kadar fark edebilmektedir. Kızlık zarı Latincede hymen olarak bilinmektedir. Kızlık zarına yapılan opeasyonlar, kızlık zarı onarımı ya da tamiri hymenoplasti operasyonu olarak bilinmektedir. 

Hymenoplasti, yani kızlık zarının onarılması genital estetik opeasyonlar içinde yer almaktadır. Kızlık zarı onarımları değişik nedenlerle yapılabilmektedir. Kızlık zarı onarımı kısa ve uzun vadeli işlemler olarak iki şekilde yapılabilir. 

Kısa vadeli kızlık zarı onarımları evlenmeden bir hafta önce yapılan işlemlerdir. Vajina içine basit bir dikişi konularak ilişkide kanama gelmesi sağlanabilir. Uzun vadeli işlemlerde ise kızlık zarı kesilerek tekrar birleştirme yöntemi ile dokunun bütünlüğü sağlanır. 

Vajinanın arka duvarından doku kaldırılarak ön duvara yerleştirilmesi ile yapılan operasyonlarda da uzun vadeli sonuçlar elde etmek mümkündür.

Kişinin kendi istekleri doğrultusunda, iç dudaklarında da sarkma varsa kızlık zarı onarımı ile birlikte iç dudakların kısaltılması ve küçültülmesi, labioplasti operasyonları da yapılabilmektedir.

Kızlık zarı onarımları doğru operasyon teknikleri ile uygulandıkları zaman ameliyat başarı oranları son derece yüksektir ve yapılan operasyonların da herhangi bir riski bulunmamaktadır.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat