Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kısa saçlara nasıl bakım yapılır?

31,802
kez izlendi
Puan: 4.44 / 5
Kısa saçlara nasıl bakım yapılır?
Kısa saç bakımı uzun saçlara göre daha kolaydır. Zaman içerisinde saçların uçları kırılma ve kuruma gösterebilir. Saçlar kısa ise makas yardımıyla bu kırıklardan saçı arındırabiliriz. 

Kısa saça bakım yaparken iki ana unsura dikkat edilmeli. Cildimizde eğer bir kepeklenme ya da yağlanma gibi bir sorun varsa ona göre bir şampuanla sorunu çözmeliyiz. Uçlarda da kırılma ve kuruma mevcut ise veya saçlarımız dalgalı ise saçımızın yapısına uygun bir maske ya da saç kremiyle saçımızın uç bakımını sağlamalıyız.

Kısa saçlarda uzun saçlara göre çok fazla bir serum ihtiyacı görülmez. Ama kullanılmasında da hiçbir sakınca yoktur. Saç uçlarına biraz serum vermek her zaman için saça faydalıdır.
Moda & Güzellik Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat