Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kırık fön nedir?

8,192
kez izlendi
Puan: 3.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kırık fön nedir?

Kırık fön her tip saça uygulanabilir ancak saçların belli bir uzunlukta olması gerekir çünkü fönü çeken kişinin saçı burgu şeklinde kıvırabilmesi için belli bir uzunluk gerekir.

Minimum 10-15 cm uzunluğundaki saçlara kırık fön yapılabilir.

Kırık fönün yapılabilmesi için herhangi bir kimyasal solüsyona, jöleye ya da köpüğe ihtiyacınız yoktur. Doğal saça uygulanabilir ancak kırık fönün dayanıklı olmasını istiyorsanız öncesinde hacim verici ve tutuculuk sağlayıcı köpük kullanmanız önerilir. İşlem bittikten ve kırık fön elle tarandıktan sonra krepe atılabilir, hacim verdikten sonra saça sprey ile destek verilebilir. 

Kırık fön için ince ve orta kalınlıktaki fön fırçaları kullanılabilir. Kalın fön fırçası ile çok iyi bir sonuç alamazsınız.

Düzenli olarak kırık fön yaptırdığınız bir kuaför varsa kırık fönden daha çok verim alırsınız çünkü kuaförünüz saçınızın katlarını daha iyi kontrol edebilir ve daha iyi bukleler elde edebilir. Kırık fön, ortalama 2 gün, en çok 3 gün kullanılabilir. Dalga yavaşça açıldığından kalitesini 2-3 gün muhafaza edebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat