Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kına için klasik topuz nasıl yapılır?

1,199
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kına için klasik topuz nasıl yapılır?

Kına gecesi için klasik topuz yaparken önce saçımızı düzeltelim. Saçımızı lastikle tepeden toplayalım. Saçı geriye yatırıp tokanın birini arkadan geçirelim. Lastiği tam karşı tarafa geçirelim. Oluşan bombenin üstüne saça hacim verecek süngeri koyalım. Saçı bu aksesuarın üzerine geçirelim. 


Başı geriye alıp süngerin üstüne saçı yayalım. Tarakla düzgünce şekil verelim. Saçın akış yönüne doğru en son spreyi sıkalım ve saçı yapıştıralım. Kullanılacak küçük şişleri hazırlayalım. Saçın uç kısmını topuzu kapatıp altta sıkıştıralım. Saçın alt zemini bittikten sonra artık ön tarafa geçebiliriz. Saçımızın ön tarafını istediğimiz tarafa ayıralım. 

Saçı açarak tepeye bir kısmını oturtalım. Sürekli sprey sıkalım. Topuzun üzerine istediğimiz şekilde saçı yerleştirelim. Sabitlenen noktaya tekrar sprey sıkalım. Saçımız ne kadar pürüzsüz olursa o kadar alımlı gözükecektir. En son saça istediğimiz aksesuarı takabiliriz. Kına için klasik topuz modeli hazır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat