Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kına için dağınık topuz nasıl yapılır?

4,909
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kına için dağınık topuz nasıl yapılır?

Kına gecesi için dağınık topuz modeli sık tercih edilen bir modeldir. Bu saç modeli için öncelikle önceden maşalanmış saçtaki ayrımlar ve kıvrımları belirlemek gerekir. Önce saçı hazırlayıp topuz için saçları ayıralım. Saça ikinci işlem olarak krepe yapalım. Saç dalgalı olduğundan krepe atarken var olan dalgaları bozmayalım. 


Saçın en dibine krepe yapalım. Saçın krepeleri bittikten sonra saçı arkaya doğru alalım. Çok sert olmayan bir spreyle saçı spreyleyelim. Tepeyi düzeltip tarayalım. Tepedeki saçları tutturalım. İstediğimiz yerleri firkete ile tutturalım. Dalgaları elimizle açarak toparlayalım. 

Dalgaları arkada dağınık bir şekilde topladıktan sonr saçın önünü yapmaya geçelim. Yanlardaki tutamın dalgasını elimizde açalım. Dalgayı açtıktan sonra saçımızı firkete ile tutturalım. Saçımızı sprey ile sabitleyelim. Yan tarafları burarak saçımıza ekleyelim. Kına için topuz modeline istersek taşlı ya da çiçekli bir süs de takabiliriz. Kına için topuz modeli hazır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat