Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kimler yüz dolgusu yaptırabilir?

2,777
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kimler yüz dolgusu yaptırabilir?

Yüz dolgusu yaptırmakta bir yaş sınırlaması söz konusu değildir ancak otuzlu yaşlardan sonra uygulanması tercih edilir. Yapılan dolguların cildi yenileme özelliği sebebiyle bu malzemeler geçici olsa bile o bölgede uzunca süren düzelmeler meydana getirir. Özellikle burun ve yanak çizgisi buna örnek olarak verilebilir.

Yüz dolgusunun kalıcılık süresi

Nazolabial olarak tıpta adlandırılan bölgedeki uygulamalardan sonra bu çizgilerde dolgu gitse bile kalıcı olarak düzelmeleri gözlemliyoruz. Yapılan çalışmalarda da bu bölgede dokunun iyileştiğini gösteren bulgular var.

Yüz dolgusu kullanım alanları

Yanaklarını dolgunlaştırmak, çenesine şekil vermek, burnunu düzelttirmek, kırışıklıklarından kurtulmak isteyen ya da yüz sarkmasını gidermek isteyen kişiler yüz dolgusu işlemlerinden faydalanabilirler.

Gelişen yeni teknolojilerle dolgular son derece kaliteli hale geldi. Bu sayede dolgu malzemelerini istenilen şekilde kullanmak mümkün. Ayrıca teknikler de çok ilerledi. Bu yüzden yüze doğal bir görünüm vererek, naturelliği bozmadan yüz dolgusu ile son derece başarılı uygulamalar yapabiliyoruz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat