Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kimler sandalye ile pilates yapabilir?

322
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kimler sandalye ile pilates yapabilir?

Sandalye ile pilates egzersizini özellikle hareket kısıtlaması olan ileri yaştaki kişiler ve ofiste pilates yapmak isteyen katılımcılar rahatlıkla uygulayabilir. 

Sandalye, pilates ekipmanı olarak spor salonlarında profesyonel şekilde geliştirilmiş bir ekipmandır. Evinizde veya ofisinizde sandalye ile pilates yapmak istiyorsanız sağlam ve dengeli bir sandalye ile yapmanız gerekir. Tek ihtiyacımız olan şey dengeli ve sağlam bir sandalye, doğru yardımcı ekipmanlardır. 

Pilateste yardımcı ekipmanlar pilates topu, bant ve minderdir. Bunları temin edemiyorsak bir havlu ve bir su şişesi olabilir. Sandalye ile yapacağınız pilates egzersizlerinde oturarak veya ayakta yapabileceğiniz çok geniş bir hareket çeşitliliği vardır. Bunları planlarken yine doğru eksenlerde ve doğru düzlemlerde çalışmak en önemli noktadır. Sandalye ile pilatese zaman ayırın ve antrenmanlarınızı ihmal etmeyin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat