Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kimler imaj danışmanından yardım alabilir?

218
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kimler imaj danışmanından yardım alabilir?

Görünümünü, imajını, insanlar üzerinde bıraktığı algıyı değiştirmek, geliştirmek isteyen herkes imaj danışmanına başvurabilir. Bu noktada cinsiyet, yaş, yapılan iş, yaşanılan yer vs gibi kısıtlamalar asla yok. Çünkü imaj danışmalığının temelinde görüntü, görünüm, algı yönetimi var, 15 yaşında bir genç güncel trendleri nasıl takip etmeliyim diye imaj danışmanına gelebilir ya da yeni doğum yapmış ama kilo veremeyen bir anne gardırop yenilemesi için imaj danışmanına gelebilir. 

55 ? 60 yaşlarında iş adamı ya da genel müdür danışanlarımız var görüntü ve algı yönetimi için bize başvuran ya da çok fazla kıyafetim var ama kombin yapamıyorum sorunu ile gardırop detoksu ve kombinasyon danışmanlığı almak isteyen müşteriler var.

Ayrıca iş yaşamındaki imajını yönetmek isteyen, algıda değişiklik yapmak isteyen kişiler var. Talebe göre bu kişiler ile iş yaşamına yönelik imaj danışmanlığı çalışması yapılıyor.

Dolayısı ile ihtiyaç duyan, görünümünü, gardırobunu yenilemek isteyen, ya da sadece alışverişte kendisine yardım edilmesini isteyen herkes imaj danışmanına başvurabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat