Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kimler hormon yogası yapabilir?

393
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kimler hormon yogası yapabilir?

Yaşam süresince çeşitli hormonal süreçlerden geçiyoruz. Bu; gençlerde ergenlik, ileri yaşta kadınlarda hamilelik ya da menopoz dönemleri olabilir. Bu farklı hormonal sistem dönemlerinde sürece uyumlanmak bazen zor olabiliyor. Hormon yogası ya da hormonal sistem için yoga yaparak bu süreçleri daha rahat, daha huzurlu ve daha mutlu geçirebiliriz. Kısacası, hormonal sistem için yogayı ergenlik çağından, orta ve ileri yaşlara kadar kadın veya erkek, genç veya yaşlı herkes yapabilir. 

Ergenlik döneminde ergen yogası, hamilelik dönemindeki kadınlar için hamilelik yogası veya menopoz dönemindeki kadınlar için hormon yogası tüm sistemin dengesini sağlamak için çok faydalı olacaktır. Aynı zamanda hem ergenlik, hem hamilelik, hem de menopoz döneminde hormon yogasını herkes yapabilir.

Yapacağımız hormon yogası ile hem sinir sistemimizi, hem de kas ve iskelet sistemimizi güçlendirip rahatlatırken, hem de hormonal sistemin etkilenip dengeye gelmesini sağlıyoruz, çünkü hormonal sistemin dengesi, bedenimiz ve psikolojimiz için çok önemli. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat