Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kimler Amerika'da doğum yapabilir?

669
kez izlendi
Puan: 3.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kimler Amerika'da doğum yapabilir?

Hamileliği sağlıklı geçen tüm anne adayları Amerika'da doğum yapabilir. Amerika'da doğum yapmak için özel bir koşul gerekmez. Anne adayının Amerika'da doğum yapabilmesi için Amerikan vizesi sahibi olması yeterlidir.

Gebeliğin ilerleyen aylarında herhangi bir komplikasyon olmadığından emin olunursa isteyen anne adayı Amerika'ya giderek doğumunu orada yapabilir. Gebeliğin 20. haftasında yapılan testlerden sonra annenin ve bebeğin sağlıklı olduğu tespit edilirse anne Amerika'ya gidebilir. Gidiş tarihinin gebeliğin 32. haftasını geçmemesinde fayda vardır.

Normal doğum ve sezaryen doğum

Amerika'da isteğe bağlı olarak normal ya da sezaryen doğum yapabilir. İki doğum çeşidi için de anneden istenen belge ya da tahlil yoktur. Amerika'da yapılan normal ve sezaryen doğum arasında küçük bir fiyat farkı vardır.

Amerika'da doğum yapmanın önerilmediği durumlar

Bazı durumlarda doğum yapacak annenin Amerika'ya gitmesi doktoru tarafından önerilmez. Annenin ve bebeğin sağlığı açısından Amerika'ya uçuş ile ilgili bir endişe veya erken doğum riski varsa annenin Amerika'ya gitmesi tavsiye edilmez.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat