Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kilolu kadınlar haşema alırken nelere dikkat etmeli?

363
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kilolu kadınlar haşema alırken nelere dikkat etmeli?

Kilolu kadınlar haşema seçerken daha çok neon ve koyu renkli olanları tercih etmeliler ki kilolarını fazla göstermesin. Desenli modellerde büyük desenler yerine küçük desenli modeller seçilmelidir. Çizgili desenleri tercih edilmemelidir. Ama illa ki çizgili bir model kullanılacaksa kilolu hanımlar boyuna çizgili olanları tercih etmeliler. 

Kilo problemi olan kadınlar havuzda likralı kumaşları tercih edebilirler. Ama denize girerken dokuma kumaşları tercih ederlerse onlar için bir avantaj olur. Likralı kumaşlar ısınınca vücuda yapışacaktır. Ancak dokumalı kumaşlar vücuda yapışmaz. Böylece kilolu hanımlar daha rahat yüzebilir. Dokumalı kumaşları tercih etmek görsel açıdan ve sağlık açısından da yararlı olur. 

Kilolu kadınların sadece koyu renk haşema giymesi gerekmez. Son dönemlerde talebin de artmasıyla her ten rengine uygun haşema bulmak mümkün. Mürdümden sarıya, turkuazdan, laciverte her renk haşema mevcuttur.  Kişiler kendi isteklerine, zevklerine ve tercihlerine göre haşema seçebilirler.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat