Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kendi doğum haritamı çizebilir miyim?

602
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kendi doğum haritamı çizebilir miyim?

Kendi doğum haritanızı çizebilirsiniz. Eski zamanlarda, özellikle bilgisayar olmadığı zamanlarda zaten astrologlar kendi haritalarını ya da haritasını çıkarmak istediği kişilerin doğum bilgilerinde yola çıkarak, hesaplama ile elde çiziyorlardı.

Kendi haritamızı çizebilmek için Efemeris  adı verilen gök günlüğüne ve evler tablosuna ihtiyaç vardır. Türkiye'ye göre çıkarılmış bir Efemeris ve evler tablonuz varsa, hesaplayarak, elle de doğum haritanızı çıkarabilirsiniz. Fakat artık bilgisayarlarda, webde astrolojik pek çok program var. Özellikle profesyonellerin başvurduğu ücretli Solar Fire tarzında programlarla da pek çok farklı harita çıkarmanız mümkün. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey tam doğum tarihiniz, saatiniz ve doğum yeriniz. Bu anlamda kendi doğum haritanızı elde çizmenize ihtiyaç yok. 

Böyle bir programınız yoksa internette ücretsiz olarak harita çıkaran pek çok web sitesinden yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra doğum haritanızı çıkarması için profesyonel birinden de destek alabilirsiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat