Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kefir zayıflatır mı?

12,503
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kefir zayıflatır mı?

Kefir içinde bulunan mayalar sayesinde yenilen besinlerin hızlı bir şekilde sindirilip kana geçmesini sağlar. Vücut ihtiyacı olan enerjiyi elde etmek için bu kana geçen besinleri kullanır. Yenilen besinler vücuda depo edilmeden kullanılır. Bu da kilo alımına engel olur. 


Kaliteli ve zengin proteinler bakımından son derece zengindir. Bu durum kolay zayıflamayı sağlar. Diyet esnasında kefir tüketmek diyetin sağlıklı geçmesine yardımcı olur. Bunun nedeni kefirdeki kalori miktarının az olması ve daha önemlisi tok tutmasıdır. 

Kabızlık ve hazımsızlık sorunlarını azaltacağından kilo kaybına da yardımcı olur. Eğer kefir zayıflamak için tüketiliyorsa mutlaka yağsız süt ile mayalandırılmalıdır. Eğer kefiri zayıflamaya yardımcı kullanmak istiyorsak mutlaka ara öğünde günde 1 bardak tüketmeliyiz. Bu hem tok kalmamızı hem de zayıflamamızı sağlar

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat