Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kavala'ya nasıl gidilir?

1,324
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kavala'ya nasıl gidilir?

Kavala'ya gitmek için yeşil pasaport ya da hizmet pasaportunuz yoksa Schengen vizesi almanız gerekir. Bunun için Yunan başkonsolosluklarına başvurmak gerekir. Ayrıca İstanbul ve bazı diğer illerde Kosmos ve VSF aracı şirketlerine de başvurabilirsiniz.


Kavala şehrine karayolu ve havayolu hatta bazı deniz yolu araçlarıyla gidilebilir. Buraya aktarmalı uçabilirsiniz. Büyük İskender Havaalanı şehir merkezinden 30 km uzakta yer alır. Özel aracınızla ya da Dedeağaç Selanik istikametinde yolcu taşıyan otobüs şirketleriyle Kavala'ya ulaşmanız çok daha rahat olacaktır. 

Eğer özel araçla gidecekseniz yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Mutlaka uluslararası ehliyet gerekir. Bunun yanında yeşil sigorta da yaptırılmalıdır. Araçla Kavala'ya giderken Keşan, Malkara istikametinde İpsala'ya ulaşıp Dedeağaç üzerinden 450 km bir yol ile Kavala'ya varabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat