Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kaş küserse ne yapılmalıdır?

185,750
kez izlendi
Puan: 4.62 / 5
Kaş küserse ne yapılmalıdır?
Belli zaman aralıklarında kaşlarımız dökülebilir veya küsebilir. Özellikle fırça ve darbelerden seyrelebilir. Pek çok kişinin kaşları seyrek yapıda olduğundan azalabilir. Kaşlarımız eğer istediğimiz gibi gür çıkmazsa bununla ilgili piyasada satılan pek çok üründen faydalanılabilir.

Bütçemize uygun bu destekleyici ürünlerden alabiliriz. Aktarlarda da kaş küsmesi için hazırlanmış bitkisel reçeteler ve ürünler vardır, bunlara da bakılabilir. Metal etkisi denen bir uygulama vardır. Burada bölgeye jilet ve cımbızla müdahale ederek kaş çıkmasını sağlayabiliriz. 

Psikolojik etkiler de kaş dökülmesine neden olabilir. Stresten uzak durarak kaş dökülmesi engellenebilir. Kaşımızla bu durumda fazla ilgilenmemek çok önemlidir. Boyamamak, fırçalamamak bu anlamda etkili olacaktır.
Moda & Güzellik Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat