Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karşımızdaki kişinin bay doğru olduğunu nasıl anlarız?

4,587
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Karşımızdaki kişinin bay doğru olduğunu nasıl anlarız?

İlişkide nasıl birini istediğiniz konusunda keskin düşüncelere sahip olmanız gerekir. Size uygun olduğunu düşündüğünüz kişinin eğlenceli mi duygusal mı yoksa sorumlu mu olmasını istediğinizi ya da herhangi istediğiniz bir özelliğini kafanızda net bir biçimde belirlemeniz gerekir. O yüzden ilk belirlenmesi gereken şey sizin nasıl birini istediğinizdir.


İstediğiniz kişinin nasıl biri olduğuna karar verdikten sonra karşınızdaki kişinin doğru kişi olup olmadığını fikir yürüterek anlayabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin doğru kişi olup olmadığını anlamanız için birlikte vakit geçirmeniz gerekir.


Karşınızdaki kişinin doğru kişi olup olmadığını anlama yolundaki en önemli unsur aşktır. Birine aşıksanız eğer o sizin için doğru kişidir. Ancak aşk geçtikten sonra karşınızdaki kişinin doğru kişi olmadığını da anlayabilirsiniz. Aşık değilseniz ve sadece bir ilişki arıyorsanız mantık yürüterek, karşınızdaki kişi hakkında sorular sorarak ve onunla ilgili edindiğiniz bilgileri değerlendirerek doğru kişi olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat