Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karizmatik görünmenin avantajları nelerdir?

1,373
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Karizmatik görünmenin avantajları nelerdir?

Karizmatik olmak ya da en azından karizmatik görünebilmek kişiye hayatın her aşamasında ve alanında avantajlar sağlar. Karizmatik olabilmenin avantajları özellikle insanlarla ilişki içinde olunan alanlarda oldukça yoğun olarak hissedilir. 

Örneğin iş hayatında insanlar üzerinde tesir sahibi, söz hakkı sahibi olmak isteniyorsa bunun en temel yolu doğru teknikleri uygulayarak güvenilir ve karizmatik olmaktan geçiyor. Bu durum aynı şekilde arkadaş çevresi veya aile içindeki ilişkiler için de geçerlidir. 

Eğer insanlar üzerinde etkili olmak, aile içinde ya da arkadaş grubunda sözünüz geçmesini istiyorsanız insanların güvenini kazanmış olmanız şart. Yahut bir topluluk üzerinde söz sahibi olmak, topluluğu yönetmek için de topluluğun size güven duymasını sağlamanız şarttır. Bu güven de sadece kendizi yüceltmek veya kedinize güvenmekle de ilili değildir. Topluluğun size inanması ve güvenmesi için öncelikle topluluğun yüceltilmesi gerekir. Ancak bu şekilde insan mıknatısı olunabilir ve insanların ilgisi, güveni ve takdiri toplanabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat