Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karizmatik erkek nasıl olunur?

37,232
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Karizmatik erkek nasıl olunur?

Bir insanın beğenisini, saygısını ve güvenini kazanarak kendinize çekebilmek için  karşınızdaki insana güven veren bir duruş sergilemeniz gerekir.

Eğer özgüvenimiz yüksekse bu bizim bütün iletişim tarzımıza yansımalıdır. Karşı tarafa öyle bir mesaj verilmeli ki karşımızdaki kişi bizim olduğumuz gibi göründüğümüze ya da göründüğümüz gibi olduğumuza inanmalıdır.

Karşı tarafın sizden endişe etmesi veya şüphe duyması karizmanızı olumsuz etkiler. Karizmatik erkekler karşısındaki kişiyle dik bir omurga kullanarak konuşurlar. Dik bir omurga, söylediklerinin arkasında durabileceği izlenimini verir. Bu durumda bacaklar da omuz genişliği kadar açık olmalıdır. 

Karşı taraftan gelebilecek mesajları, görüşleri ve fikirleri kabul edebildiğimizi ve buna açık olduğumuzu göstermemiz çok önemlidir. Karşınızdaki ile konuşurken kesintisiz bir göz teması kurmak, yüzünüzde ufak bir tebessüm taşımak ve konuşma esnasında başımızı hafifçe sağa eğmek karşınızdakine olan ilginizin devam ettiğini gösterir. Bu şekilde karizmanın daha sağlam olması sağlanır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat