Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kariyer koçu iş hayatına nasıl etki eder?

156
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kariyer koçu iş hayatına nasıl etki eder?

Kariyer koçu iş hayatınızda yani kariyerinizde, çalışıyorsanız ve bölümünüzden memnunsanız aynı iş dalında terfi edebilmeniz için size yardımcı olacaktır, çalışıyorsanız ancak bölümünüzden memnun değilseniz, bölüm değiştirmek istiyorsanız geçmek istediğiniz bölümü netleştirmenizde ve yeni bölümünüzde ilerleyebilmenizde size yardımcı olacaktır. 

Diğer taraftan çalışmıyorsanız iş arama sürecindeyseniz iş görüşmelerine kolaylıkla adapte olabilmeniz için, tecrübe kazanmanız için size yardımcı olacaktır ki, biz bu noktada örnek olay uygulaması ve rol playlerle adayı bu sürece hazırlıyoruz, 

Bir diğer noktada da yeni üniversite mezunu iseniz hangi iş dallarına müracaat edeceğinize karar veremiyorsanız bu noktada da kariyer koçu size yardımcı olacaktır.

Bu noktada önemli olan Kariyer koçu seçiminde tüm bu saydığımız noktaların çözümüne vakıf deneyimli, iletişimi kuvvetli ve ulaşılabilir bir kariyer koçu ile çalışmak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat