Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karımı arzulamıyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?

9,204
kez izlendi
Puan: 4.99 / 5
Detaylı Açıklama

Karımı arzulamıyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?

Her insanın doğuştan gelen içgüdüleri vardır ve bu doğrultuda cinselliği yaşamak ister. Bazen evlenme döneminden sonra yoğun olan cinsel istek azalabilir. Bunu eşinizin kilosuna, ilgisizliğine bağlamak erkek için yapılan en kolay şeydir. Burada zor olan ve yapılması gereken şey eşinizi tekrar nasıl arzulu hale getireceğinizdir. 

Evliliklerde cinsel arzunun azalmaması için yenilikler yapılması, sorun varsa bunların karşılıklı konuşularak çözülmesi, çözülemediği durumlarda bir uzmandan yardım alınması sorunsuz bir cinsel yaşam için çok önemlidir.  

Evliliklerde eşinizi baştan çıkarmak için, kendinizi de ona karşı arzulu hissetmenizi sağlayacak ufak sürprizler yapmalısınız.

Erkeklik hormonu olan testosteron hormonunun kandaki sevisesinin düşmesi cinsel isteğin azalmasına neden olur. Bu erkeğin eşine duyduğu cinsel hazın azalmasına neden olabilir. Böyle bir durumda erkeğin uzman bir doktora giderek gerekli testleri yaptırarak, eksik olan hormonun yerine konması için gerekli tedavi işlemlerine başlanması gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat